Boşta kalan E-spor oyuncular listesi
Boşta kalan E-spor oyuncular listesi

Boşta kalan E-spor oyuncular listesi

Boştaki en iyi 27 CS:GO oyuncusu

 

28

 

CS:GO’da transferler her an gerçekleşebiliyor. Majör sonrası gerçekleşen transferlerin ardından birçok oyuncu da boşta kaldı. Kimi oyuncuların herhangi bir organizasyonla bağlantısı yokken, kimileri de sözleşme altında ancak yedekte oturmakta ve kulüp aramakta. Oldukça yetenekli oyuncuların yer aldığı listeden çok iyi birkaç takım kurabilmek mümkün. İşte an itibariyle herhangi bir takımda aktif olarak oynamayan bu oyuncular:

27

Kevin "HS" Tarn (Estonya)

Geçmiş takımlar: 

Rogue, PENTA, OpTic

Başarılar: 

ESEA Sezon 24 Global Challenge - Şampiyon (PENTA)
PGL Major Krakow Avrupa Minörü - İkinci (PENTA)
ELEAGUE Major: Boston Avrupa Minörü - Üçüncü (OpTic)
iBUYPOWER Masters 2017 - Yarı Final (OpTic)
 

26

Christan "loWel" Garcia Antoran (İspanya)

Geçmiş takımlar:

PENTA, mousesports, dignitas

Başarılar:

ESL Meisterschaft: Yaz 201 - Şampiyon (PENTA)
ESL Pro Lig Sezon 4 Finalleri - Yarı Final (mousesports)
DreamHack Open: Tours 2017 - Yarı Final (mousesports)
ELEAGUE Sezon 2 - Çeyrek Final (mousesports)
DreamHack Masters: Las Vegas - Çeyrek  Final (mousesports)

25

Christopher "MuTiRiS" Fernandes (Portekiz)

Geçmiş takımlar:

k1ck, Giants, Kinguin

Başarılar:

4Gamers CS:GO Masters Lizbon - İkinci (k1ck)
X-B.CO Invitational - Şampiyon (Kinguin)

24

Ricardo "fox" Pacheco (Portekiz)

Geçmiş takımlar:

Kinguin (Avrupa), G2, FaZe, dignitas, SK (stand-in), Kinguin (Polonya-Portekiz)

Başarılar:

ESL One: Köln 2015 - Çeyrek Final (Kinguin, Avrupa)
Gaming Paradise 2015 - Şampiyon (Kinguin, Avrupa)
DreamHack Open: Cluj-Napoca 2015 - Yarı Final (G2)
IEM San Jose X - Yarı Final (G2)
ECS Sezon 2 Finalleri - Yarı Final (SK)
ELEAGUE Major: Atlanta 2017 - Yarı Final (SK)

23

Edgar "MarkE" Jimenez (Meksika)

Geçmiş takımlar:

Quetzal, NRG, Miami Flamingos, Gale Force, No Tenemos Nada

Başarılar:

WESG 2016 Amerika Finalleri - Üçüncü (Quetzal)
CEVO Sezon 13 NA Main - İkinci (Gale Force)

22

Richard "shox" Papillon (Fransa)

Geçmiş takımlar:

VeryGames, Clan Mystik, Epsilon, LDLC, EnVyUs, Titan, G2

*Başlıca başarılar:

DramHack Winter 2014 - Şampiyon (LDLC)
Gfinity Spring Masters 1 - Şampiyon (EnVyUs)
Gfinity Masters Summer 1 - Şampiyon (EnVyUs)
The World Championship 2015 - Şampiyon (Fransa)
ESL Pro Lig Sezon 3 Finalleri - İkinci (G2)
ECS Sezon 1 Finalleri - Şampiyon (G2)
StarLadder i-League Sezon 2 - İkinci (G2)
DreamHack Open: Tours 2017 - Şampiyon (G2)
ESL Pro Lig Sezon 5 Finalleri - Şampiyon (G2)
DreamHack Masters Malmö 2017 - Şampiyon (G2)

*Fransız efsane oyuncu shox'un tüm başarılarını yazmak günler sürebilirdi.

 

 

21

David "devoduvek" Dobrosavljevic (Fransa)

Geçmiş takımlar:

Platinium, Vexed, EnVyUs, Misfits

Başarılar:

ESWC 2016 - Yarı Final (Platinium)
ESL Fransa Şampiyonası Kış 2016 - Şampiyon (Vexed)
DreamHack Open: Tours 2017 - Yarı Final (Misfits)
ELEAGUE Major: Boston Amerika Minörü - İkinci (Misfits)
ESL Pro Lig Sezon 6 Finalleri - Yarı Final (Misfits)

20

François "AmaNEk" Delauney (Fransa)

Geçmiş takımlar:

Platinium, Vexed, Misfits

Başarılar:

ESWC 2016 - Yarı Final (Platinium)
ESL Fransa Şampiyonası Kış 2016 - Şampiyon (Vexed)
DreamHack Open: Tours 2017 - Yarı Final (Misfits)
ELEAGUE Major: Boston Amerika Minörü - İkinci (Misfits)
ESL Pro Lig Sezon 6 Finalleri - Yarı Final (Misfits)

19

Edouard "SmithZz" Dubourdeaux (Fransa)

Geçmiş takımlar:

LDLC, EnVyUs, Titan, G2

Başlıca başarılar:

StarLadder StarSeries XI - Şampiyon (LDLC)
DreamHack Winter 2014 - Şampiyon (LDLC)
MLG X Games Aspen Invitational - Şampiyon (LDLC)
Gfinity Spring Masters 1 - Şampiyon (EnVyUs)
StarLadder StarSeries XIII - Şampiyon (EnVyUs)
Gfinity Masters Summer 1 - Şampiyon (EnVyUs)
The World Championship 2015 - Şampiyon (Fransa)
ESL Pro Lig Sezon 3 Finalleri - İkinci (G2)
ECS Sezon 1 Finalleri - Şampiyon (G2)
StarLadder i-League Sezon 2 - İkinci (G2)

18

Kévin "Ex6TenZ" Droolans (Belçika)

Geçmiş takımlar:

VeryGames, Titan, G2, LDLC

Başarılar:

DreamHack Winter 2012 - İkinci (VeryGames)
ESL Major Series One Yaz 2013 - Şampiyon (VeryGames)
StarLadder StarSeries VII - Şampiyon (VeryGames)
ESL Major Series One Sonbahar 2013 - Şampiyon (VeryGames)
DreamHack Winter 2013 - Yarı Final (VeryGames)
DreamHack Invitational II - Şampiyon (Titan)
ESWC 2017 - Şampiyon (LDLC)

17

Richard "Xizt" Landström (İsveç)

Geçmiş takımlar:

NiP

Başlıca başarılar:

DreamHack Winter 2013 - İkinci 
EMS One: Katowice 2014 - İkinci
ESL One: Cologne 2014 - Şampiyon
DreamHack Winter 2014 - İkinci
ESL One: Katowice 2015 - İkinci
DreamHack Masters Malmö 2016 - Şampiyon
StarLadder i-League Sezon 2 - Şampiyon
IEM XI Oakland - Şampiyon
DreamHack Open: Valencia 207 - Şampiyon
IEM XII Oakland - Şampiyon

16

Adam "friberg" Friberg (İsveç)

Geçmiş takımlar:

NiP, OpTic

Başlıca başarılar:

DreamHack Winter 2012 - Şampiyon (NiP)
ESEA Global Finals Sezon 14 - Şampiyon (NiP)
DreamHack Winter 2013 - İkinci (NiP)
EMS One: Katowice 2014 - İkinci (NiP)
ESL One: Cologne 2014 - Şampiyon (NiP)
DreamHack Winter 2014 - İkinci (NiP)
ESL One: Katowice 2015 - İkinci (NiP)
DreamHack Masters: Malmö 2016 - Şampiyon (NiP)
StarLadder i-League Sezon 2 - Şampiyon (NiP)
IEM XI Oakland - Şampiyon (NiP)

15

Patrick "es3tag" Hansen (Danimarka)

Geçmiş takımlar:

Escape, Tricked, Heroic

Başarılar:

Uprise Champions Cup Sezon 4 - Şampiyon (Escape)
Copenhagen Games 2017 - Yarı Final (Tricked)
DreamHack Open: Valencia 2017 - Yarı Final (Heroic)
DreamHack Open: Atlanta 2017 - İkinci (Heroic)
ELEAGUE CS:GO Premier 2017 - Çeyrek Final (Heroic)
StarLadder i-League Invitational #2 - Dördüncü (Heroic)
WCA 2017 Avrupa Finalleri - Şampiyon (Heroic)
cs_summit2 - Dördüncü (Heroic)

 

14

Andreas "znajder" Lindberg (İsveç)

Geçmiş takımlar:

Epsilon, Fnatic, HellRaisers (stand-in), GODSENT, dreamchasers

Başarılar:

DreamHack Summer 2013 - İkinci (Epsilon)
DreamHack Winter 2013 - Şampiyon (Fnatic)
ESPORTSM 2013/2014 - Şampiyon (Fnatic)
CS:GO Champions League Sezon 2 - İkinci (HellRaisers)
DreamHack Masters: Malmö 2016 - Yarı Final (GODSENT)
DreamHack Open: Summer 2016 - Yarı Final (GODSENT)
ELEAGUE Major: Atlanta 2017 Avrupa Minörü - Şampiyon (GODSENT)
DreamHack Open: Winter 2016 - Yarı Final (GODSENT)
Copenhagen Games 2017 - İkinci (dreamchasers)

13

Jacob "Pimp" Winneche (Danimarka)

Geçmiş takımlar:

Western Wolves, Copenhagen Wolves, dignitas, SK, Liquid

Başarılar:

Copenhagen Games 2013 - İkinci (Western Wolves)
EMS One: Fall 2013 - Yarı Final (Copenhagen Wolves)
Gfinity Masters Summer 1 - Yarı Final (dignitas)
CS:GO Champions League Sezon 1 - İkinci (dignitas)
CEVO Pro League Sezon 9 - İkinci (SK)
ESL One: New York 2016 - Yarı Final (Liquid)

12

Sean "seang@res" Gares (ABD)

Geçmiş takımlar:

Area 51, compLexity, Cloud9, Echo Fox, Misfits

Başlıca başarılar:

ESEA Global Finals Sezon 12 - Şampiyon (Area 51)
ESEA Global Finals Sezon 14 - İkinci (compLexity)
DreamHack Winter 2013 - Yarı Final (compLexity)
ESL Pro Lig Sezon 1 Finalleri - İkinci (Cloud9)
Electronic Sports World Cup 2015 - İkinci (Cloud9)
FACEIT 2015 Stage 2 Finalleri - İkinci (Cloud9)
iBUYPOWER Cup 2015 - Şampiyon (Cloud9)
ESL Pro Lig Sezon 6 Finalleri - Yarı Final (Misfits)

 

 

11

Jordan "n0thing" Gilbert (ABD)

Geçmiş takımlar:

compLexity, Cloud9

Başarılar:

ESL Pro Lig Sezon 1 Finalleri - İkinci (Cloud9)
iBUYPOWER Cup 2015 - Şampiyon (Cloud9)
DreamHack Open: Bucharest 2016 - İkinci (Cloud9)
ESL Pro Lig Sezon 4 Finalleri - Şampiyon (Cloud9)
PGL Major Krakow Amerika Minörü - Şampiyon (Cloud9)
ECS Sezon 3 Finalleri - Yarı Final (Cloud9)
ESL One: Cologne 2017 - İkinci (Cloud9)

10

Joshua "jdm" Marzano (ABD)

Geçmiş takımlar:

CLG, Liquid

Başarılar:

ESL Pro Lig Sezon 1 Finalleri - Yarı Final (CLG)
MLG Major: Columbus 2016 - Çeyrek Final (CLG)
ESL One: Cologne 2016 - İkinci (Liquid)
ESL One: New York 2016 - Yarı Final (Liquid)
ESL Pro Lig Sezon 5 Finalleri - Yarı Final (Liquid)
ESG Tour: Mykonos 2017 - İkinci (Liquid)
ESL One: New York 2017 - İkinci (Liquid)
ELEAGUE Major: Boston Amerika Minörü - Şampiyon (Liquid)

9

 

Geçmiş takımlar:

Lounge Gaming, Dobry&Gaming, Kinguin

Başarılar:

The World Championship 2015 - İkinci (Polonya)
StarLadder i-League Invitational #1 - Üçüncü (Dobry&Gaming)
Acer Predator Masters Sezon 3 - İkinci (Kinguin)
DreamHack Open: Winter 2016 - Yarı Final (Kinguin)
WESG 2016 Finalleri - İkinci (Kinguin)
ESL Polonya Şampiyonası İlkbahar 2017 - Şampiyon (Kinguin)
ESL Polonya Şampiyonası Yaz 2017 - Şampiyon (Kinguin)

8

Ricardo "Rickeh" Mulholland (Avustralya)

Geçmiş takımlar:

Immunity, Renegades, CLG

Başarılar:

Crown Counter-Strike Invitational - İkinci (Immunity)
ELEAGUE Major: Atlanta Asya Minörü - İkinci (Renegades)
DreamHack Open: Winter 2016 - İkinci (Renegades)
StarLadder i-League Sezon 3 - Çeyrek Final (CLG)

7

Sergey "starix" Ischuk (Ukrayna)

Geçmiş takımlar:

Na'Vi, Spirit

Başarılar:

StarLadder StarSeries IX - Şampiyon (Na'Vi)
DreamHack Masters: Malmö 2016 - İkinci (Na'Vi)

6

Bektiyar "fitch" Bahytov (Kazakistan)

Geçmiş takımlar:

Tengri, Gambit

Başarılar:

Adrenaline Cyber League 2016 - Üçüncü (Tengri)
PGL Major Krakow CIS Minörü - İkinci (Tengri)
DreamHack Masters: Malmö 2017 - Yarı Final (Gambit)
WCA 2017 Avrupa Finalleri - İkinci (Gambit)
DreamHack Open: Winter 2017 - Yarı Final (Gambit)
ROG Masters 2017 - Şampiyon (Gambit)

5

Kristjan "FejtZ" Allsaar (Estonya)

Geçmiş takımlar:

Publiclir.se, Denial, HellRaisers (stand-in)

Başarılar:

Copenhagen Games 2016 - Yarı Final (Publiclir.se)
StarLadder i-League Invitational #2 - Üçüncü (HellRaisers)
FCDB Cup 2017 - Şampiyon (HellRaisers)

4

Jesse "zehN" Linjala (Finlandiya)

Geçmiş takımlar:

iGame, PENTA, Sprout

Başarılar:

WCA 2016 Finalleri - Üçüncü (iGame)
WESG 2016 Finalleri - Çeyrek Final (iGame)
Binary Dragons Sezon 1 - İkinci (PENTA)
ESEA Sezon 24 Global Challenge - Şampiyon (PENTA)
PGL Major Krakow 2017 Avrupa Minörü - İkinci (PENTA)

3

Alexandre "xms" Forté (Fransa)

Geçmiş takımlar:

Millenium, LDLC, EnVyUs

Başarılar:

ESWC 2016 - İkinci (LDLC)
ESEA Sezon 23 Global Challenge - İkinci (LDLC)
DreamHack Open: Leipzig 2017 - Yarı Final (LDLC)
DreamHack Open: Valencia 2017 - Yarı Final (EnVyUs)
DreamHack Open: Atlanta 2017 - Şampiyon (EnVyUs)
ELEAGUE CS:GO Premier 2017 - Çeyrek Final (EnVyUs)
ELEAGUE Major Boston Avrupa Minörü - İkinci (EnVyUs)
DreamHack Open: Winter 2017 - Yarı Final (EnVyUs)

2

Tugay "TuGuX" Keskin (Türkiye)

Geçmiş takımlar:

Space Soldiers, ex-Dark Passage, Royal Bandits

Başarılar:

Copenhagen Games 2016 - Yarı Final (Space Soldiers)
CS:GO Champions League Sezon 3 - Şampiyon (Space Soldiers)
ASUS ROG Summer 2016 - Şampiyon (Space Soldiers)
BlasterX INETKOX League - İkinci (Space Soldiers)
ESWC 2016 - Yarı Final (Space Soldiers)

1

Kevin "keev" Bartholomäus (Almanya)

Geçmiş takımlar:

KILLERFISH, ALTERNATE aTTaX, BIG

Başarılar:

ESWC 2016 - Şampiyon (aTTaX)
ESL Almanya Şampiyonası Kış 2016 - Şampiyon (aTTaX)
DreamHack Open: Leipzig 2017 - İkinci (BIG)
ESL Almanya Şampiyonası İlkbahar 2017 - Şampiyon (BIG)
ESEA Sezon 24 Global Challenge - İkinci (BIG)
PGL Major Krakow Avrupa Minörü - Şampiyon (BIG)
PGL Major: Krakow 2017 - Çeyrek Final (BIG)
DreamHack Open: Denver 2017 - İkinci (BIG)
ESWC 2017 - İkinci (BIG)